Destek
ana sayfa
Ana Sayfa
Kanada Dil Okulları
kanada yaz okulu
Kanada Vize İşlemleri
Kanada Staj
Kanada Lise
Kanada Üniversite
Kanada Hakkında
Bize Ulaşın
 
 

 

Kanada Eğitim Referanslarımız, Öğrenci Görüşleri
   REFERANSLAR"Türkiye'de dil bölümünde okuyan bir öğrenci olduğumdan hazır okuyorken yaz döneminde bulduğum 3 aylık tatilimi dil eğitimi alarak değerlendirmek istedim ve Kanadaya.com ile görüşmeye başladım. Kanada gitmek istediğim yerlerin başında geliyordu ve bununla ilgili çeşitli yurtdışı eğitim firmalarına email atmama karşın sadece Kanadaya.com bana aynı gün içinde dönüş yaptı, ve bence bu çok önemli.

Güleryüzlü bir karşılama ile sağolsun Aslı hanım Kanada ile ilgili bir çok bilmediğim hususta bana ve aileme detaylı bilgi verdi ve kararımı verdikten sonra'da vize dahil her şey ile onlar ilgilendiler, ben hiç bir şeye karışmadım. Sonunda Vancouver'da çok güzel bir dil okuluna gittim ve orada da herhangi bir sorunum olduğunda gerek email gerekse telefonda Kanadaya.com ekibi her zaman yanımdaydı.

Sanki Türkiyedeymişim gibi kendimi hiç yalnız hissetmedim. Ailem'dem çok Aslı hanımı aramışımdır, heralde.. Ha yanlış anlamayın, problem olduğu için değil sadece günlük hayatı paylaşmak için msn'den sık olarak görüşüyorduk. Neyse.. uzatmadan şunu söyleyebilirim. Kanada-egitim.com gerçekten çok profosyonel, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Gönül rahatlığıyla Kanada'ya bu şirket ile gidebilir ve benim yaşadıklarımı siz de çok rahat deneyimleyebilirsiniz. Aslında kendimi böyle bir şirketi bulduğum için şanslı buluyor, ve iyi ki de diğer yurtdışı eğitim şirketleri bana dönmemişler diyorum :)

"

Sevgilerimle,

Elif Demir, Vancouver 4 ay Dil okulu


referansKanada-egitim.com aracılığıyla 3 haftalık yaz okuluna grup halinde okulumuzla katıldık. Ailemle Kanada-egitim.com 'un ofisine gittiğimizde çok iyi karşılandık, ailem de Pınar hanım ile gayet iyi anlaştılar ve diğer çocukların da ailesi yine Pınar hanımla görüşmüş ve hepsi gayet memnun kalmışlar. 2005 yılında 19 kişilik lise grubumuz

Toronto kentini dağıttı.. Çok eğlendik ve çok güzel fotoğraflar çektirdik. İngilizce eğitim ve hocalar da gayet güleryüzlü, anlayışlı ve bizim hocalara pek benzemeyen yönleri ile herkesin beğenisini kazandılar. Kız öğrencilerden biri oradaki hocaya aşık oldu, onu geri dönmeye ikna etmek ise yine Pınar hanıma düştü. Sağolsun çok ilgilendiler, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ahmet T., Toronto 4 hafta yaz okulu

                   Kanada Dil Okulları | Kanada Yaz Okulları | Kanada Lise | Kanada Üniversite Geçişleri | Kanada Vizesi | Kanada Hakkında | Bize Ulaşın
Ana Sayfa Bize Ulaşın sitemap facebook kanada eğitim tweetle referanslar